O inwestycji

Vieniava to kameralne osiedle składające się z 2 budynków. Idealne dla osób szukających mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy z dala od zgiełku ruchliwych ulic.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych to
IV kwartał 2019 roku.


75 mieszkań
Nasza inwestycja obejmuje budowę 2 budynków z 75 lokalami. Każdy budynek ma 4 kondygnacje naziemne oraz garaż podziemny. Na poszczególnych piętrach znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 45-121 m2. Apartamenty na najwyższej kondygnacji mają wysokość do 2,90 m.

do 50m2 metraż balkonów / tarasów
18lat DOŚWIADCZENIE NA RYNKU DEWELOPERSKIM

Nasze mieszkania i apartamenty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dużymi balkonami i tarasami oraz pięknymi ogródkami przynależącymi do mieszkań na parterze, zaś idealna lokalizacja sprawia, że w kilka chwil można znaleźć się w centrum miasta.

Części wspólne cechuje wysoki standard wykończenia, dzięki czemu nasza oferta zaspokoi wymagania zarówno miłośników przytulnych mieszkań jak i zwolenników luksusowych i przestronnych apartamentów.

Dzięki funkcjonalnemu rozplanowaniu budynku, każdy lokator może poczuć się intymnie i swobodnie we własnym mieszkaniu. Zaś windy, które obsługują wszystkie kondygnacje ułatwią mieszkańcom komunikację i szybkie dotarcie do własnego lokalu. Dodatkowym atutem jest monitoring, który zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Bryła budynku wykończona jest oryginalnym materiałem ze strukturą włóknocementu w unikalnym kolorze. Fasadę uzupełniają nowoczesne, szklane balustrady, które sprawiają, że każde mieszkanie jest jasne i doświetlone naturalnym światłem.

Za te oraz pozostałe udogodnienia odpowiedzialne jest Autorskie Biuro Architektury ABA z Lublina, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje wysoką jakość usług.