1,5 km do centrum spotkania kultur

Lublin to miasto o bogatej historii i wielokulturowej tradycji. Od kilku lat wzrasta liczba wydarzeń kulturalnych wzbogacająca nasze miasto. Kultura otrzymuje w Lublinie nowe przestrzenie takie jak Centrum Spotkania Kultur, dzięki czemu pojawiają się nowe inicjatywy i wydarzenia kulturalne. Lublin staje się miastem artystów i animatorów kultury, a niezwykle szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej publiczności. Liczne festiwale, koncerty, wystawy, spotkania sprawiają, że Lublin przez cały rok tętni kulturalnym życiem.

3 uczelnie wyższe w pobliżu

Lublin to miasto studentów, a prężnie rozwijające się ośrodki akademickie przyciągają co rok nowych kandydatów.

W Lublinie mamy ok. 65 tys. studentów, którzy stanowią 20% mieszkańców miasta. 5 uczelni państwowych i 4 uczelnie niepubliczne oferują ponad 200 kierunków studiów, każdego roku ponad 20 tys. absolwentów kończy studia.1 km do Ogrodu Saskiego

Lokalizacja naszej inwestycji pozwala również na aktywny wypoczynek. W pobliżu znajdują się dwa duże parki - Ogród Saski, który w 2013 roku został gruntownie odremontowany,oraz Park Akademicki. Dodatkowo przy ul. Głębokiej znajduje się Centrum Sportowo - Rekreacyjne oferujące szeroką gamę aktywności sportowej.